Warsztaty Gitarowe w Centrum Konferencyjnym ZAMEK

W nadchodzący weekend Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku przygotowuje kolejny kąsek dla fanów gitary! 25-26 października Centrum Konferencyjne Zamek stanie się miejscem, w którym młodzi adepci sztuki gitarowej, jak również ci bardziej zaawansowani będą mogli wzbogacić się o kolejne doświadczenia pod okiem Jakuba Żyteckiego - jednego z najbardziej utalentowanych polskich gitarzystów. Dodatkowo w sobotni wieczór w Piano Barze o godzinie 20:00 zachęcamy wszystkich muzyków do wzięcia udziału we wspólnym jam session.

Pomysł zorganizowania tego typu imprezy jest kontynuacją poprzednich klinik, na które zapraszani byli wybitni polscy gitarzyści tacy jak np. Jacek Królik. Chciałbym żeby takie wydarzenia jak to, miały charakter cykliczny – mówi Sławomir Kłuciejasz – instruktor w kole gitarowym działającym w SAPiK-u.

Jakub Żytecki – polski muzyk znany z zespołu Disperse, zdobywającego coraz większą popularność na całym świecie. Mimo młodego wieku (22 lata) onieśmiela perfekcyjną techniką gry wielu profesjonalistów, a jego kompozycje cechują się niesamowitą dojrzałością muzyczną.

Teledysk zespołu Disperse
Jeśli chcesz podszkolić swój warsztat – koniecznie przyjdź !
Informacje oraz zapisy:
SAPIK ul. Kilińskiego 1 oraz pod nr tel. 94 372 36 97

Centrum Konferencyjne ZAMEK

projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl