Maj na ZAMKU!

Już za tydzień, 15 maja czekają Was dwie muzyczne imprezy - pierwsza dla duszy druga dla ciała.

Od godziny 19.00 w Sali Zachodniej Centrum Konferencyjnego ZAMEK gościć będziemy polsko-duński kwartet jazzowy. Jak sami o sobie piszą muzycy - ich twórczość to zderzenie kultur i tradycji, a także czterech różnych, silnych osobowości z dwóch różnych krajów. Każdy z nich wyciska na twórczości kwartetu swoiste piętno - łącząc improwizację z doświadczeniem wyniesionym z koncertowania na niemal wszystkich kontynentach. Pomieszanie kulturowe oraz wielka pasja tworzenia sprawiają, że muzyka kwartetu jest swieża i interesująca.

Bilety w cenie 20 zł - do nabycia przed koncertem.

W ten sam dzień, od 21.00 zapraszamy na imprezę taneczną, która powoli wpisuje się w stały repertuar Piano Baru. Można wyginać śmiało ciało przy rytmach ponadczasowych przebojów lat 80 i 90. DJ SEBA i dwóch niezastapionych barmanów gwarantuje Wam zabawę do białego rana.

Tydzień później, a dokładnie 24 maja - w niedzielę zapraszamy do Piano Baru na koncert zespołu Dyzmatronic. Tak muzycy opisują nadchodzące wydarzenie:

Bywa poważnie, ale jest też tanecznie. Są elementy rapu, synthpopowe zagrywki, a czasem szorstko zabrzmi ciężka gitara. Trudno przykleić do tego jednoznaczną łatkę. Styl – jest nasz i dlatego nazwaliśmy go po swojemu: TRUP HOP. Śmiertelnie poważnie zabawni :)
Śpiewamy po polsku... bo kochamy Polskę.
Może trochę ironicznie to brzmi, bo nie mamy poglądów nacjonalistycznych. Po prostu mamy wrażenie, że coraz więcej wokół nas muzyki, w której często fajnym syntetycznym brzmieniom towarzyszy miałkie miał miał, najlepiej po angielsku – bo zabrzmi dobrze, a w tekst wgryzać się nie trzeba. Może to coś o miłości, albo gównie, albo o pogodzie? Kogo to obchodzi? Who cares?
Dlatego dajemy po polsku.
O tym co obchodzi nas.

To chyba samo w sobie wystarczy za reklamę - wszytskich ciekawych zapraszmy na koncert. Bilety w cenie 10 zł - do nabycia przed koncertem.

Centrum Konferencyjne ZAMEK

projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl