Piątkowe Karaoke Party i sobotni koncert CGT!

W Piano Barze na ten weekend szykują się dwie fajne imprezy. Na jednej, w piątek - tradycyjnie zaśpiewacie Wy, a na drugiej w sobotę trzech ciekawych muzyków zagra i zaśpiewa dla Was. Na obie imprezy serdecznie zapraszamy - szczegóły na plakatach!

20 marca - w piątek od godziny 21.00 zapraszamy na kolejne KARAOKE PARTY. Ćwiczcie i szlifujcie swoje wokalne talenty, bo już niedługo ogłosimy kolejny konkurs - nagrdy ostatnio były zacne, więc wiecie, że warto się starać! :)

A w sobotę 21 marca, o godzinie 20:00 w Piano Barze zagra Cugowski-Gołąb-Torres Trio. To wyjątkowy eksperyment muzyczny i nowatorski projekt artystów doskonale znanych z polskiej sceny muzycznej.
Wojtek Cugowski - Multiinstrumentalista, muzyk sesyjny, gitarzysta Braci. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami  jak Jan Kondrak, Jolka Sip czy Marek Dyjak.
Tomek "Frampoliusz" Gołąb - Basista-sideman, muzyk Braci. Nagrywał między innymi z Martyną Jakubowicz, z Markiem Radulim, z Big Cycem, z Czarno-Czarnymi czy Justyną Steczkowską.
Tomek Torres - Perkusista zespołu Afromental. Współpracuje również z: Krzysztof Urbański Quartet, Jose Torres, Quinteto Cubano, Optymistic, Mikromusic.

Projekt CGT Trio to wyraziste i energetyczne brzmienia, przesycone spontanicznością i wolnością, utrzymane w konwencji jazz rocka i fusion.

Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu koncertu) kupować można w kasie kina „Wolność” i w CK ZAMEK. ZAPRASZAMY!  

Centrum Konferencyjne ZAMEK

projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl