AżPoMorze - blogerka Anita Demianowicz na ZAMKU!

Aż Po Morze - to akcja marketingowa, która nakierowana jest na rozwój turystyki na Pomorzu Zachodnim. Kładzie nacisk przede wszystkim na kwestię wydłużenia sezonu turystycznego o jeszcze jeden miesiąc.

W dniu dziesiejszym to Szczecinek przekonywał Anitę (autorkę bloga B*Anita) do tego, że wrzesień w naszym mieście jest równie piękny jak miesiące letnie. Przekonywał - i z tego co mówiła, przekonał :)

W trakcie swej wizyty w naszym mieście oprócz wielu różnych atrakcji Anita odwiedziła Centrum Konferencyjne ZAMEK, spróbowała naszej kuchni (którą była zachwycona) oraz zwiedziła ZAMEK (bardzo żałowała, że nie mogła spędzić choć jednej nocy w Pokoju Ptasznika). Nie chciała się przyznać, czy bardziej skusiło ja zdjęcie Ptasznika, czy wygodne siedzisko pod oknem, z którego rozciąga się piękny widok na Jezioro Trzesiecko.

Jej relację z dziesiejszego pobytu w Szczecinku oraz w Centrum Konferencyjnym ZAMEK można przeczytać na stronie www.azpomorze.pl

Szczecinek zapewnił jej wiele atrakcji, więc na ZAMKU spędziła zaledwie półtorej godziny, ale już zapowiedziała swoją kolejną wizytę - do czego oczwywiście serdecznie zachęcamy!

Centrum Konferencyjne ZAMEK

projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl